Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Waldstraße", rechts unten signiert Ernst Balluf, Lithografie in Farbe, EA, Passepartout-Ausschnitt ca. 36 x 48 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
09.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 09.07.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Položky z jiných aukcí
- LKW "VW T6 Kastenwagen KR 2,0TDI 4motion BMT Euro 6",
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2,0SDI",
- Provinzielles italienisches Kästchen,